Hemen Arayın 0224 235 30 50
WhatsApp 0554 405 90 37
Sizi Arayalım mı ?
Nilsin Turizm
Hakkımızda
Anasayfa  ›  Kurumsal
Nilsin Turizm 2007 yılı sonu itibariyle A grubu seyahat acentası olarak (TURSAB A - 5815) faaliyete geçmiştir. Sektöründe ilk sıralarda yer alma hedefiyle; yurtiçi ve yurtdışı turları, kültür turları, günübirlik geziler, münferit yurtiçi ve yurtdışı hotel rezervasyonları, toplantı ve seminer organizasyonları, şirketlere özel incentive turlar, tüm havayolu şirketlerinin yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri, vize takibi, transfer ve ulaşım hizmetleri, mavi yolculuk, gemi turları, kış sezonunda kayak paketlerine kadar birçok konuda hizmet vermektedir.

Nilsin Turizm, değişen şartlar karşısında yenilikleri takip edip, sorunlara daha yaratıcı çözümler getirerek koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesini benimseyerek turizm sektöründe örnek teşkil etmeyi amaçlamaktadır.

Aynı zamanda Tur market olarak hizmet veren firmamız, güvenilir ve lider tüm tur operatörleriyle çalışmakta olup; % 100 misafir memnuniyeti anlayışıyla sorunsuz iyi bir tatil geçirmeniz için elimizden geleni yapmaya hazırız.

Acentamız, seyahatleriniz ile ilgili tüm süreçlerde tecrübeli yönetim kadromuz ve titiz servisimiz ile her zaman yanınızda olup, sizlerle işbirliği içinde olmaktan mutluluk duyacaktır.

Seyahatleriniz ile ilgili tüm süreçlerde, aklınıza takılan her konuda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla,